IJsspeedway favoriete topics

Moderator: Jarno

Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13

Topic: IJsspeedway (8620 keer gelezen)
HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
Ik dacht laat ik eens even een topic over ijsspeedway aanmaken. Want 8 t/m 11 Maart is het weer zo ver, dan komen ze naar Assen.


Citaat:
De weersgoden zijn ons nog steeds niet goed gezind. De Golden Spike race in Flims voor aankomende vrijdag is inmiddels verplaatst naar 24 februari. Ook de uitgestelde WK-race in Saalfelden van aankomend weekend is wederom uitgesteld naar 3-4 februari (eerste keus) of 17-18 februari (tweede keus). Het WK voor landenteams in het Russische Saransk is ook uitgesteld. De nieuwe datum voor dit kampioenschap is 3 en 4 maart. De race om de Presidenten Cup zal nu worden verreden op 28 februari. In het Russische Lukhovitsy ligt ook nog geen ijs om het EK, dat voor 1, 3 en 4 februari op de kalender staat, op te houden. Het is nog onbekend of het EK verplaatst, verzet of afgelast zal worden. Johnny is inmiddels ingedeeld voor de WK-voorronde in het Duitse Inzell op 10 en 11 februari. Hier wordt op kunstijs gereden, zodat een wedstrijd is gegarandeerd. Mocht het EK in Lukhovitsy ook niet door gaan zal worden geprobeerd voor Inzell nog ergens trainingsmogelijkheden te vinden.

Bron: JT IJsspeedway.nl
HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
Vandaag is de zijn de 1ste wedstrijden gereden voor het WK. Na de eerste dag gaat aan de leiding Mikhail Bogdanov gevolgd door Franz Zorn en 3de is Nikolai Krasnikov. Met de Nederlanders gaat het wel redelijk goed, ze staan samen op de 8ste plek Johnny Tuinstra & Rene Stellingwerf . Van Tuinstra is het helemaal netjes na zijn high-sider van gister.

Johnny Tuinstra
Magic

HRC

Profiel Privébericht Facebook 
Geslacht: man
Locatie: de Smilde
Lid sinds: 11-01-2005
     Reageer met citaat 
Johnny Tuinstra is 6e geworden (won de run off van de Fin Tommy Flyktmann), over 2 dagen in Inzell en heeft zich daarmee geplaatst voor de GP's om het WK icespeedway.

Rene Stellingwerf kan over 2 dagen niet verder dan plaats 8, dat was niet genoeg want alleen de 1e 6 plaatsten zich voor de GP´s.

Dit zijn de deelnemers aan de GP's.

Ivan Ivanov Rusland
Daniil Ivanov Rusland
Dmitri Bulankin Rusland
Markus Skabraut Oostenrijk
Harald Simon Oostenrijk
Mikhail Bogdanov Rusland
Franz Zorn Oostenrijk
Nikolaj Krasnikov Rusland
Stefan Svensson Zweden
Günther Bauer Duitsland
JOHNNY TUINSTRA NEDERLAND
Vitali Khomitsevitsj Rusland
Stanislav Arkhipov Rusland
Sergej Baltatsjov Rusland
Per-Olov Serenius Zweden
Antonin Klatovsky Tsjechie

Reserve´s
Antti Aakko Finland
Max Niedermaier Duitsland
Today a hero, tomorrow a zero.
dagobert

dago rules

Profiel E-mail Privébericht Homepage Hyves 
Geslacht: vrouw
Locatie: duckstad
Lid sinds: 27-02-2003
     Reageer met citaat 
Wij gaan het waarschijnlijk niet redden om heen te gaan. We hebben dan weer de oppas over 6 extra kinderen, variërend in de leeftijd van 12 tot 22 jaar

Wel leuk om die namen te lezen, die 2 oude rotten in het vak, Per Olov Serenius en Antonin Klatovzki, die rijden volgens mij al meer dan 20 jaar mee. Serenius in ieder geval
Magic

HRC

Profiel Privébericht Facebook 
Geslacht: man
Locatie: de Smilde
Lid sinds: 11-01-2005
     Reageer met citaat 
Een gezellige drukte dan!!

Antonin Klatovsky is de zoon van.
Posa is inderdaad een ouwe rot, word dit jaar 59.
Today a hero, tomorrow a zero.
HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
hier even een stukje van Johnny Tuinstra
Citaat:
De spanning was te snijden op de tweede dag in Inzell. Ondanks een stijve heup wist Johnny punt na punt te scoren, waar zijn belangrijkste tegenstrevers steekjes lieten vallen. Soderstrom was geen schim van de man op zaterdagavond, Stellingwerf ging hard onderuit en ook Flyktman liet punten liggen. In zijn slotrace moest Johnny een tweede plaats behalen om een run-off om het zesde GP-ticket met Flyktman af te dwingen. Hierin slaagde hij vrij eenvoudig.
In de beslissende run-off maakte Johnny de betere start. In zijn volgende vier ronden maakte hij geen grove fouten wist Flyktman achter zich te houden. Voor Johnny betekent dit voor het derde jaar op rij dat hij GP-kwalificatie heeft weten te bewerkstelligen.
Vanuit Inzell is Johnny vertrokken richting het Russische Utsjaly waar hij aankomend weekend aan het Europees kampioenschap deel zal nemen. Vandaar gaat het richting Ufa voor de eerste GP, terwijl een week later het WK teams in Saransk wordt verreden. Kortom drie weken Rusland voor Johnny!
Bron:JT-IJsspeedway
fuzzybear

600 CC Super Single!!

Profiel Privébericht Facebook Twitter Windows Live Messenger 
Geslacht: man
Locatie: Sleen
Lid sinds: 14-03-2005
     Reageer met citaat 
als het financieel uit kan willen wij ook wel!
TOET TOEEEEEEEEET!!!!! Bereboot racing team volle kracht vooruit!
HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
fuzzybear schreef 12-02-07 om 18:43:16
als het financieel uit kan willen wij ook wel!


Hier zijn de prijzen.

VRIJDAG 9 MAART 2007 - INTERNATIONALE RACE Roelof Thijs Bokaal

• kaarten Tribune (alle plaatsen) à € 10,-- =
• staanplaats à € 5,-- =
• staanplaatsen kinderen tot 12 jaar à € 2,-- =

ZATERDAG 10 MAART 2007 - WK FINALE
• kaarten Hoofdtribune A à € 27,-- = Uitverkocht
• kaarten Bochttribune B à € 27,-- = Uitverkocht
• staanplaatsen à € 19,-- =
• staanplaatsen kinderen tot 12 jaar à € 5,-- =

ZONDAG 11 MAART 2007 - WK FINALE
• kaarten Hoofdtribune A à € 27,-- = Uitverkocht
• kaarten Bochttribune B à € 27,-- =
• staanplaatsen à € 19,-- =
• staanplaatsen kinderen tot 12 jaar à € 5,-- =

Bron:desmelt.nl
Trax

ZAC #111. Met Fame licentie.

Profiel Privébericht Homepage 
Geslacht: man
Locatie: op #111
Lid sinds: 24-06-2002
     Reageer met citaat 
Ijsspeedway is mega mega mega spectaculair. Als je erheen kunt, gaan!
HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
hier is de kalender voor de rest van het jaar.

17 Golden Spike St. Johann (Oos) wedstrijd 1
17 EK semi-finale Utsjaly (RUS) 1 Nederlander
18 Golden Spike Steingaden (Dld) wedstrijd 2
18 EK Finale Utsjaly (RUS) 1 Nederlander
24Golden Spike Flims (Zwi) wedstrijd 3
24/25 WK Grand Prix 1 Ufa (Rus)
28Int. IJsspeedway Saransk (Rus) President Cup

Maart 2007

3/4 WK Landenteams Saransk (Rus) Swe, Oos, Rus, Tsj, Dld, Fin en Ned
9 Internationaal Assen Roelof Thijs-bokaal
10/11 WK Grand Prix 2 Assen
17/18 WK Grand Prix 3 Berlijn (Dld)
25 Golden Spike Erfurt (Dld) Finale wedstrijd 5
HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
Johnny Tuinstra is zaterdag 16de geworden en zondagis hij 11de geworden. De races waren in Ufa een slordige 1500 kilometer ten Oosten van Moskou. Ivan Ivanov is bijde dagen 1ste geworden.

hier even de tussenstand van het WK na 1 race weekend

1. Ivan Ivanov Rusland 25+25=50
2. Nikolaj Krasnikov Rusland 20+18=38
Mikhail Bogdanov Rusland 18+20=38
4. Vitali Khomitsevitsj Rusland 16+16=32
5. Franz Zorn Oostenrijk 14+14=28
6. Daniil Ivanov Rusland 13+13=26
7. Stefan Svensson Zweden 10+12=22
Stanislav Arkhipov Rusland 11+11=22
9. Sergej Baltatsjov Rusland 8+10=18
10. Markus Skabraut Oostenrijk 7+7=14
11. Antonin Klatovsky Tsjechie 4+9=13
Harald Simon Oostenrijk 9+4=13
13. Antti Aakko Finland 6+6=12
Dmitri Bulankin Rusland 12+x=12
15. Johnny Tuinstra Nederland 3+8=11
16. Gunther Bauer Duitsland 5+3=8
17. Max Niedermaier Duitsland x+5=5
18. Per-Olov Serenius Zweden x+x=0

« Gewijzigd: 26-02-2007 om 20:44:37 door HOPPER »

HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
De firma Ceradure produceert is een nieuwe sponsor van het JT-IJsspeedway team.
HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
PRESIDENTENCUP SARANSK.

De Russische ijsspeedwaystad Saransk heeft de traditie dat wanneer er een WK-wedstrijd verreden wordt, er in de week ervoor een internationale race gehouden wordt om de prijs van de president van de republiek Mordovië, waarvan Saransk de hoofdstad is. Donderdag 1 maart vond deze race voor de 11e keer plaats, en ook Johnny Tuinstra was weer uitgenodigd. De hoofdprijs is traditiegetrouw een Lada. De afgelopen twee jaar ging Saranskenaar Junir Bazeev er met de Lada vandoor; slechts één keer won een niet-Rus de auto, namelijk Posa Serenius in 2002.
Voor Johnny was dit een goede kans om in de race wat nieuwe motorafstellingen en rijtechnieken uit te proberen voor het WK voor Landenteams dat komend weekend in Saransk verreden zal worden. Zelf was hij hier na de race behoorlijk tevreden over, waardoor hij met een goed gevoel de training voor het WK ingaat.

De uitslag van de Presidentencup was als volgt:

1. Nikolaj Krasnikov Rusland 14+3
2. Maksim Zakharov Rusland 13+2
3. Ivan Ivanov Rusland 13+1
4. Vitali Khomitsevitsj Rusland 13+0
5. Junir Bazeev Rusland 12
6. Franz Zorn Oostenrijk 10
7. Stefan Svensson Zweden 8
8. Per-Olov Serenius Zweden 7
9. Harald Simon Oostenrijk 7
10. Antonin Klatovsky Tsjechië 6
11. Antti Aakko Finland 4
12. Maksim Lushnikov Rusland 4
13. Johnny Tuinstra Rusland 4
14. Günther Bauer Duitsland 3
15. Vladimir Lumpov Rusland 2
16. Heinz Göldi Zwitserland 0
17. Juri Kryskin Rusland -
18. Aleksej Abroskin Rusland -


René Verhoef, de derde man in Team Nederland, is ondertussen ook in Saransk aangekomen. René Stellingwerf was al sinds het EK in Rusland, en heeft in de tussentijd nog getraind in Kamensk-Uralski met de gebroeders Ivanov en Khomitsevitsj. In Saransk hebben ze wat moeite met de uitspraak van zijn naam, waardoor hij door de plaatselijke coureurs is omgedoopt tot René Stellingrad...

Bron:ijsspeedway-assen.nl

dat is wat anders dan een BMW als hoofdprijs.
wimpie

xl600r fzr600 vfr750 vtr1000r rsv1000r

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: de veluwe
Lid sinds: 11-11-2002
     Reageer met citaat 
ja volgend weekend weer in assen
dat wordt voor mij denk ik al wel de 20e keer

als je in de gelegenheid bent moet je het zeker gaan
altijd spektakel
HOPPER

Profiel Privébericht 
Geslacht: man
Locatie: De Kathedraal
Lid sinds: 12-04-2005
     Reageer met citaat 
Vanavond even naar de training geweest van de Roelof Thijs bokaal. Het was echt weer gaaf, ga morgen ook weer naar de training van de WK rijders. en morgenavond zijn de wedstrijden om de Roelof Thijs Bokaal, denk dat ik daar ook heen ga. Maar ga zo wie zo zaterdagavond heen. hier even de rijders van de Roelof Thijs Bokaal

1. Dmitri Khomitsevitsj Rusland
2. Martin Leitner Oostenrijk
3. René Stellingwerf Nederland
4. Joakim Söderström Zweden
5. Stefan Pletschacher Duitsland
6. Claude Gadeyne Frankrijk
7. Andrej Shishegov Rusland
8. Tommy Flyktman Finland
9. Johann Brückner Oostenrijk
10. Marian Kreklau Duitsland
11. Simon Gartmann Zwitserland
12. Heinz Göldi Zwitserland
13. René Verhoef Nederland
14. Sven Holstein Nederland
15. Graham Halsall Engeland
16. Andrej Divis Tsjechië
17. Jouni Seppänen Finland
18. Anton Weber Duitsland
19. Tomi Kirilov Finland
20. Martin Posch Oostenrijk
21. Jo Saetre Noorwegen
22. Zdzislaw Zerdzinski Polen
23. Torleif Burman Zweden
24. Lukas Rösti Zwitserland
reserve:
25. Piotr Hejnowski Polen

Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13


Snelle navigatie: